| valii a întrebat:

Oare ma placeeeee?:-s
uitati care este problema este un baiat care il cheama ionuts ma inteleg asa de bine cu el:X de la unn timp vb in fiecare zi pe mess si seara iesim pe afara in cartier si sta mereu cu mine ne batem cu zapada chestii uneori ma tine si in bratse. da mai fac asa in general si cu alte fete. e asa de dragutsslove struck si intr-o zi cand eram pe afara si a trebuit sa plec l-am pupat pe obraz si din rgeseala l-am pupat pe gurita:X a fost asa de frumos de atunci ma gand numai la ellove struck si ziua urmatoare iar am iesit pe afara si seara cand am plecat l-am pupat intetionat pe gura iarlove struck si pe mess face la mine pupaciaasoooolove struck am mai vb cu el pe mess si neam jucat adv sau prv eu am ales adv si ma intr daca el imi este simpatik la care eu am raspus ca da si eu l-am intr la fel si a zis ca da la care el a ales dupa tupeu si i-am zis ai tupeu sa ma pupi tu pe gurita si a zis ca da si in fn.pe mess imi trim o graoza de melodie frumos delea te iubesc.bla bla bla apoi imi da alta fara din astea te iubesc apoi air da o melodie de genu ma gandesc numai la tine apoi imi da o manealaughing) si si fine. ce credeti?::-s

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

E o sansa sa te placa! Daca spui ca nu te-a refuzat si ca si el iti spune ca esti simpatica si ca tot bate apropouri pe mess ai toate sansele sa-ti fie impartasite sentimentele.Fi fata desteapta si nu-ti arata sentimentele chiar asa direct, fi putin mai rezervata si lasa-l pe el sa faca primul pas.Succes!

| DdDiX a răspuns:

Da...cred ca te place(poate acesta e felul lui de a spune ca te place)

incearca sa contiunui sa vorbesti cu el, sal pupi pe obraz, poate... poate

poate iti va cere in scurt timp sa fii prietena lui...:*