| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oare viata e un experiment esuat sau totul e asa cum trebuie sa fie?

8 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Viata este cum alegi tu sa fie. Depinde dupa ce principii mergi si ce alegi sa faci. Daca cunosti care e scopul vietii nu mai esti stresat despre ce se va intampla.

| oprescudorin11 a răspuns:

Despre conceptul de 'viata ' s-au dat multe pareri.
Unii afirma ca 'Viata', e un cosmar.Altii ca e; cel mai frumos lucru care ni se poate intampla.
Ce experiment? Experimentele includ vointa noastra, viata ni se da fara (si ) acceptul nostru!
Eu mi-am permis sa-mi mustru urat parintii, caci le-am cerut socoteala asupra deciziei lor(inconstiente) de a ma CONCEPE!
Dar nu acolo era vina, doar a conjuncturii astrale. Dumnezeesti.
Daca ti s-a oferit, insa, o viata, poti sa o traiesti DEMN! Poti sa te distrezi, dar sa nu-ti bati joc de ea, caci vei plati cumva, mai rau ca la banci( nu aia din parc!). Ceicare te judeca sunt mai jeguri decat tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul e asa cum trebuie sa fie

| August99 a răspuns:

Probabil suntem experimentul extraterestrilor

| tehno125482 a răspuns:

Depinde de alegerile tale. daca alegi sa luucrezi in salubrizare cu salariu minim pe economie viata e un cosmar. daca deti o afacere si lunar scoti 24000 lei din ea viata e un vis.

| sdasdasd555as a răspuns:

­ ddd

| sdasdasd555as a răspuns:

Asda

| sdasdasd555as a răspuns:

­sdfsss