| chiftelutacrocanta a întrebat:

Observ ca multi oameni sunt egoisti si nu isi arata sentimentele frumose, oare de ce?

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu au...Rautatea,este o neimplinire!

| J0B0MAT a răspuns:

Egoist nu eşti dacă nu îţi arăţi sentimentele.Nu îşi arată sentimentele pentru că nu au de ce.

| Mayhem666 a răspuns:

Poate pentru ca vrem sa nu stie ceilalti ce simtim. Spre exemplu eu nu prea imi arat sentimentele de fata cu ceilalti, doar daca imi sunt foarte aproape si am incredere in ei.

| Florentina9210 a răspuns:

Aici te contrazic. Mai sunt si unii care stiu sa si le arate si sa isi tina persoana iubita aproape. Cine ar suporta o persoana care nu stie sa isi arate sau sa isi exprime, sentimentele?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt orgoliosi inainte de egoisti inn cazul de care spui.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu sunt egoiști. Prefera sa nu fie dezamăgiți de cei din jur, așa ca sunt mai... Preventivi.

| UzOm a răspuns:

Le conservă pentru mai târziu. Ce sentimente frumoase vrei să ai într-o lume a banului?

| mbncf a răspuns:

Pentru că sentimentele sunt slăbiciuni și oamenii profită de asta.

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

Sunt nesimtiti ...Iti zic eu din punctul meu de vedere.

| loginlogin a răspuns:

Pentru ca numai aia slabi de inger o fac.