| MeGustaaaaa a întrebat:

Ofer funda, vot si prietenie.Cine e pe Cosmote si are numarul mesageriei vocale si merge sa mi-l dea.

4 răspunsuri:
| MeGustaaaaa explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar nu merge 177...Imi spune ca nu pot accesa acest numar.

| Ðianna a răspuns:

177 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a putea accesa căsuţa ta vocala, trebuie mai întâi să o iniţializezi. Apelează 177 de la propriul telefon mobil şi introdu 1234, codul temporar de acces prestabilit de COSMOTE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci mai sigur, suna la 1234 relatii cu clientii si ei te pot ajuta mai mult :*