| さゆり a întrebat:

Ohayo TPU! Stie cineva un site unde pot gasi toate ep din anime-ul Ouran High School Host Club in rom?! Onegai shimasu! Eu am gasit doar 6 traduse pana acu.
P. S.big grinau funda si vot daca mi le gasiti pe toate traduse! big grin

1 răspuns:
| AoiTori a răspuns:

Nu cred ca le gasesti pe toate traduse undeva. Doar in engleza pe vplay, iar pe deseneanimaterascuplans gasesti doar primele sase, dar presupun ca acolo te-ai uitat. Eu una nu cred ca a mai tradus vreun site acest anime. ar trebui sa mai astepti>>