| Skylerx a întrebat:

Pana la urma, chestia cu sfarsitul lumii - 2012, exista?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o predictie dar ramane de vazut ce va fi.

| Danutza27 a răspuns:

Da,deoarece la mine la bloc este fetita cateaua blocului si latra numai la zile mari in 77 a latrat de 7 ori si a fost cutremur, in 86 idem la fel si in 96, de 2 zile latra serii de 12 latraturi e clar fetita ne cinta prohodul pentru 2012 si faptul ca tine coada pe sub burta e de jale
Tu in loc sa citesti Biblia sa incepi sa pricepi ceva aplici ce ai auzit prin gasca "cititul dauneaza grav snatatii " sa nu te iei dupa ei ca sunt prosti e pacat sa te asemeni lor

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Daaa exista...si eu am unn poney roz care zboara prin casa si eu o sa ma sui pe el si o sa plutim impreuna pe un curcubeu si o s-o iau si pe mamaie cu noi...frate ma lassi
este doar o superstitie nu trebuie sa o crezi

| Deleb a răspuns:

Este o superstitie. Cica ar fi, dar s-a dovedit ca nu, de la o persoana a ajuns la alta, apoi la alta si tot asa. Pana si la televizor. Oricum, eu cred ca nu este asa. Vreau sa spun ca nu in 2012 dar cred ca peste 5-6 ani poate. De ce? Se vede cum planeta se duce de rapa. Superstiitile sunt peste tot. Nu te speria.
Mai asteapta raspunsuri. Eu asa fac, iese ceva bun.

| Damii a răspuns:

Dumnezeu hotaraste daca o sa fie sau nu asta! Pana atunci...sa ne traim viata big grin

| xEmiii a răspuns:

Hai sa fim seriosi.nimeni nu poate sti cand este sfarsitul lumii, numai Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au spus multe despre sfarsitul lumii. Si in 2000, 2002, acum in 2012. Astea sunt superstitii. Dumnezeu e mare!