| neanicu a întrebat:

Parca, imi mai placea atmosfera festiva, sarbatoreasca cu ocazia Zilei Femeii, pana in '89...care ati prins si vremea aia, sa faceti diferenta?

1 răspuns:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Aceasta intrebare a fost sponsorizata de mama laughing laughing asa ea mi-a spus ca era mult mai frumoasa si ca traditiile erau respectate mereu femeile primeau cadoruri si ele nu dadeau cadouri si cea ce acum nu se mai respecta fundita pentru mama big grinbatting eyelashes