| cioco1tweety a întrebat:

Patru intrebari la rand refuzate pe acelasi motiv "caracter irelevant". Mentionez ca intrebarile nu au avut acelasi subiect.Deci mi s-ar parea prea mult sa fie doar o "coincidenta". Ca atare, daca are obraz vreau sa recunoasca cine mi le-a raportat si de ce. Ce pot face daca raportarile continua?
Multumesc pentru raspunsuri si sper ca intrebarea asta sa-mi fie aprobata!

Răspuns Câştigător
| Anelise_2071 a răspuns:

Se pare ca ai o mare problema, asa sunt oamenii, rai, ce sa le faci. Asa este omenirea de astazi, cand sunt invidiosi pe cineva, cand au optiuni rele la atacarea lui, musca

2 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

I.se.pusa.pata.cuiva.pe.tine.raustraight face

| Lary a răspuns:

Mai ce te doare... pune si tu intrebari cu caru sa vedem daca are de gand sa le raporteze pe toate. Poti sa-i dai mesaj Ralucai ca sa vezi ce, cum, cine, si de ce te raporteazawinking