| adinescu a întrebat:

Pe ce program si la ce ora se difuzeaza decernarea premiilor oscar?

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

M-am uitat in PRO TV Magazin si nu vad programat decernarea premiilor Oscar pe niciun post de televiziune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe HBO de la 03:30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hbo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumooos la 3. 30 p hbo. cine o sta pana la ora aia. poate dau si in reluare.

| Elia_Valentin_1978 a răspuns:

Premiile Oscar vor putea fi urmărite pe HBO, care transmite live şi nedublat, la noapte, 24 spre 25 Febr. întreaga ceremonie, începând cu sosirea vedetelor pe covorul roşu, la ora 2.00, şi înmânarea celor mai râvnite trofee din cinematografie, de la ora 3.00.