| ANAANAklhnkln a întrebat:

Pe ce site pot viziona tv online? am cautat dar nu merge
fundita!:X

Răspuns Câştigător
| CocaColaCuLamaie a răspuns:

Ca sa vizionezi pe site tv trebuie mai intai sa faci asta: sa iti instalezi de pe net un prog numit stopcast dupa ce l-ai instlat intrii pe internet explorer dar pe el ca altfel nu mrg si sc p e net asa digisports-tv si dai pe primul sa stii sunt mai multe posturi nu numai de sport... fu ndabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| danutza45 a răspuns:

Ca sa poti viziona online trebuie sa ai anumite programe instalate care sunt cerute de site-ul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nici aici nu merge atunci altul mai bun nu gasesti...http://tvblog3.blogspot.com/