| andreea7520 a întrebat:

Pe cine iubiţi mai mult? Familia sau prietenii? Nu e o întrebare chiar stupidă, unii îşi iubesc prietenii mai mult decât părinţiihee hee

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Normal ca familia. Rufele spalandu-se in familie raman acolo, pe cand daca te apuci sa le speli pe la prieteni afla tot satul.
Cel mai bun prieten iti poate deveni cel mai mare dusman. Singele apa nu se face... alege si tu.

| Bishop a răspuns:

Familia, prietenii de multe ori se dovedesc a fi falsi si in mare parte te ajuta doar daca au chef sau daca au castig de cauza. Uneori ii ajuti, iar mai tarziu iti intorc spatele. Nu pot sa zic ca familia e intr-u totul de acord cu tine, dar te iubeste mai mult, esti sange din sangele lor.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Sincer, nici pe mine nu ma mai iubesc, dar sa mai iubesc si pe altii. In cazul meu m-au dezamagit si prietenii si familia si viceversa. Sunteti curiosi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familia.chiar daca uneori sunt probleme si ai impresia ca nu merge nimic bine in familie pana la urma ei iti vor fi mereu aproape indiferent de situatie.prietenii raman prieteni.imi iubesc si prietenii evident, chiar foarte mult. dar "rolurile" de mama, tata, sora, frate... vor fi mereu principalele. dintre acei foarte multi prieteni cativa raman pentru totdeauna, poate chiar nici unul pentru ca asa e viata fiecare are drumul lui dar familia va fi mereu acolo indiferent de cei vei face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iubesc prietenii, si nici nu-i voi iubi. tongue. Normal ca parintii, deoarece chiar daca ma mai cicalesc, ma mai cearta ei sunt printre putinii carora le pasa de mine si imi vor tot binele.
Un prieten, ar da orice sa fie in locul tau, daca ajunfi,, sus``, iar cand cobori, iti intoarce urat spatele.

| Simo` a răspuns:

Prietenii, familia mea nu se poate numi familie oh go on fiecare cu problemele lui sad...