| BiddySustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Pe Facebook poti afla cine ti-a vizualizat profilul si de cate ori?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu se poate sad

bye-bye

| AddaXD a răspuns:

Pe facebook primesti notificari mereu cand cineva de la prieteni comenteaza o poza sau cand primesti mesaje sau cand iti scrie cineva pe perete, dar nu primesti cand iti vede cineva profilul. Nu ai de unde sa stii.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu se poate afla

| Gaga4u a răspuns:

DA, primesti notificari si mailuri de fiecare data cand cineva se uita la profilul tau!

Succes!

| BiddySustineCampaniaTPUrevive explică:

@Gaga4u, Nu primesc notificari!

| simona_2792 a răspuns:

Nuh se poate:*

| CookieTsang a răspuns:

Buna, da stiu ca am facut greseli de ortografie, dar tocmai vazusem niste chestii de genu :urasc scoala si ma enervasem si am scris repede ^_^ nu prea am nici eu timp ptc ma ocup mai mult cu Olimpiada la Judeteana ^^ oricum erau niste greseli care le-am facut neintentionat big grin nu cred ca as fi ajuns la judeteana daca faceam greselile astea laughing

| anylol3_6519 a răspuns:

Hm, nu cred... m-am uitat si eu, dar nu am gasit

| Balmos_Stankas_1971 a răspuns:

Nu, cu siguranta nu poti afla!