| anonim_4396 a întrebat:

Pe la mine (Teleorman) ninge cu fulgi mari. Pe la cine mai ninge?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Si la mine ninge insa cu fulgusori mici.big grin Vreau sa dispara fulgii aia afurisiti! angry

10 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Alexandria anonimule din Zimnicea.

| micurutza2005 a răspuns:

Si la noi in maramu' a nins toata ziua marunt si a fost frig si naspa toata ziua...

| cretzufinish a răspuns:

Si la Galati toata ziua crying Ziua a fost un fenomen combinat intre ploaie, ninsoare si lapovita, iar acum seara ninge cu fulgi mari. De abia se uscase si aparuse ghioceii, acum iar a venit iarna (in martie raised eyebrows ).

| adi4ever a răspuns:

La fel ca la tine(Bucuresti)

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Pe la mine (craiova)

| funnygirl a răspuns:

Si pe la brasov ninge de dimineata crying e naspa

| thealc a răspuns:

Si la mine ninge. iarna is coming back

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la Barlad ninge atat de frumos...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hombre de unde esti? eu sunt din zimnicea si ploua nu ninge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la Timisoara a nins