| Pansi_Lena_1952 a întrebat:

Pe laptopul meu este instalat Windows 10. Nu vad imaginile din pictogramele micute ale folderului cu fotografii, decat daca le deschid pe fiecare. Am incercat la proprietatile laptop-advanced- performance-settings-show thumbnails instead of icons, dar degeaba. Poate aveti o rezolvare a problemei. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| syd a răspuns:

Deschideti folderul
options → change folder and search options → view → debifati Always show icons, never thumbnails

sau urmariti videoclipul asta https://www.youtube.com/watch?v=p21vg2yvyqs

1 răspuns:
| Pansi_Lena_1952 explică:

Buna seara, multumesc foarte mult pentru raspuns. Am ramas foarte placut surprinsa! Dupa ceva timp, urmarind indicatii dvs. si cele de pe Youtube, am descoperit ca nu am optiunea Always show icons, never thumbnails" in lista aceea lunga de optiuni. Asta e! Viata nu e intotdeauna usoara, cred ca va trebui sa gasesc (sa gasim?!) o alta solutie. Noapte buna!