| AlexDorinel a întrebat:

Pe perioada 2021-2027 România are la dispoziție 80 de miliarde de euro fonduri europene fata de 31 în perioada 2014-2020. Ce părere aveți și ce credeți ca se vor face cu banii?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un link pentru a dovedi afirmatia ta?

| Mosotti a răspuns:

Se vor fura in mare parte asa cum s-a facut si pana acum.
Ca sa se faca treaba, UE trebuie sa trimite supervizori de ai lor sa verifice tot ce se face cu banii aia.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O să îi fure și îi vor băga în buzunarele lor ca să trăiască ei bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Habar nu am de existența acestor bani, dar bănuiesc că se vor face praf, ca de obicei.

| literallythesamebruh a răspuns:

Cred că banii lipsă i-au folosit parlamentarii să se ducă în vacanță laughing

| felixf a răspuns:

Investitie in infrastructura IT, medicina, transport