| MusicLover a întrebat:

Pe toti fanii lui Justin Bieber va rooog sa intrati aici: http://t.co/nzZHhns - este un blog NUMAI despre JUSTIN
- va roog foarte mult sa va inregistrati si sa comentati si sa spuneti si prietenilor de blogul asta
- este foarte interesant ( pentru persoanele care il plac pe justin adica sunt BELIBERS )
- contine informatii de ultima ora, poze, videoclipuri
MULTUMESC si sper sa intrati cati mai multi sa va inregistrati

6 răspunsuri:
| Tasya05 a răspuns:

Wauuuuuuuuuu este SUPERBBBB! L-am dat tuturor BELIBERSI-LOR de la mine din lista! il ubesccc mult pe Justin! :X:X

| RaLuCk a răspuns:

E un blog dragut, bravo!

Dar, vad ca nu ai mai postat...

Oricum, bafta in continuare!

LoVe and PaCe, RaLucK

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Da e un blog genial l-am recomandatQ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt fana, sunt belibera

| MusicLover explică:

Ms tuturor pentru. comentariile dragute. chiar m-ati incurajat. acum ca-i sfarsit de and scolar trebuie sa ma pregatesc de teste ca sa-mi fac mediile si nu am timp sa postez da' in ultima saptamana de scoala si in vacanta o sa postez in fiecare zi! ENJOYYY

| Oana_9216 a răspuns:

Imi place f mult justin bieber si va iubesc si pe voi totii fanii lui!