| andreiutzucu a întrebat:

Pentru a putea raspunde, trebuie sa va schimbati parola. Aceasta nu poate fi aceeasi cu numele de utilizator TPU!
Click aici pentru Editare date logare.
DE ce imi apare? nu por sa raspund la intrebari de ea, si nu e aceeasi, incercatihappy

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru ca adminii au constatat ca multi useri au parole prea usor de ghicit (mai ales cand parola este aceiasi cu numele de utilizator). Pentru a preintampina spargerea conturilor(cum s-a intamplat saptamana trecuta cu contul lui @Infraverde) si postarea pe ele a diverselor porcarii...s-a hotarat ca acei useri sa fie atentionati ca sa-si schimbe parola la un grad mai greu de aflat.