| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a simti gustul tigarii aceea senzatie trebuie tras tare eu simt doar in piept asa ca o arsura sau racoare sau trebuie tras adanc aer pentru a simti mai tare cam peste tot plamnul/i?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu esti obisnuit cu tigarile nu trage adanc.O sa-ti vina rau si ai sa lesini.

Răspuns utilizator avertizat
| ema_2625 a răspuns:

Mai bine te lasi de fumat, dar nu esti obisnuit cu fumatul, esti inca fragil!

| m00n a răspuns:

Schimba tigarile, sunt prea tari.iar daca abia ai inceput sa fumezi vei avea o senzatie mai nasoala ceva timp, depinde de organism, dupa care o sa te obisnuiesti si abia apoi o sa vina senzatia, cand o sa ai nevoie de tigaralaughing