| Rukhsandra a întrebat:

Pentru baieti:la ce fel de fete nu va uitati? si ce tip de fete va plac?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac fetele care au ceva aparte. Fetele care stiu sa se aranjeze, care stiu sa scoata acel potential magic la iveala. Imi plac fetele care sunt sincere si vesele, optimiste. Fetele care nu sunt nici timide insa nici super tupeiste si fitoase. Fetele care prefera sa fie mai cuminti desi pot fi si nebunatice uneori.

| Rukhsandra explică:

Ma mai gandesctongue

| baru a răspuns:

Toate femeile sunt frumoase Dar dintr toate tu esti cea mai dulce cea mai frumoasa cea mai desteapta I-mi dai fundita? Pa

| Hmmmm a răspuns:

Eu nu sunt baiat dar daca as fi baiat nu m-as uita dupa acele fete fitoase cu o tona d fond d ten p fata, ruj roz tipator p buze, negru cat incape la ochi si par lung si ars cu placa si ca sa nu se vada ca e ars unele isi dau in par jumate d tub d ceara.acele fete mi se par hidoase indiferent daca au un corp frumos si doar fata lor e pocita.big grin

| sasha a răspuns:

Nu ma uit la fetele cu fite, imi plac fetele frumoase ingrijite si fetecare care atunci cand le privesc in ochi sa nu le vad ceafa.in general pot spune ca sunt destul de pretentios la fete a si inca ceva nu imi plac fetele care se arata ca sunt disperate mi se pare destul de naspa sa umble o fata dupa un baiat. happy