| Ianaaable a întrebat:

Pentru baietii soferi. Ce placere aveti frate sa claxonati fetele pe strada?confused inteleg daca sunt imbracate mai nu stiu cum (`da nici atunci)straight face
Pe mine ma dezgusta pur si simplustraight facestraight face

10 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Carei fete nu i-ar sa fie claxonata... sa fim seriosiwinking
binenteles ca unele nu recunosc

| JustMeFlory a răspuns:

Deja m-am obisnuit! Nici nu ma obosesc sa intorc capul sa vad cine claxoneaza si de ce. Mie una imi este indiferenta situatie.

| Betty18 a răspuns:

Nici mie nu imi place... ii consider tarani pe aia care claxoneaza asa degeaba...

succes

| emi a răspuns:

Auzi, eu sunt fata si nu ma dizgusta un claxon scurt de bun simt...ma face sa zambesc...si cred ca mare mincinoasa fata care zice ca-i pare rau de asta.
Desigur tot cu limita...intelegi?

| emi a răspuns:

Da...probabil ai dreptate... din pacate...
happycei mai multi insista si te fac, la un momendat sa-i intrebi daca au vreo problema...insa sper totusi ca nu vor dispareahappycele scurte cu tinereilaughingpot sa continui sa visez?happyo descapotabila...rosie.happy

| pypa007 a răspuns:

Se uita dup ftl car arata bin care au corp frumos si in bracate bine si sa le agata

| Ianaaable explică:

@emi
Inteleg, `da eu ma refer la faptul sa s-a trecut de mult de limita aiastraight face

| Ianaaable explică:

@ JustMeFlory
Nici eu nu ma obosesc sa intorc capul, da` ii frustrant sa mergi pana in statia de autobuz in "sunet de nunta" (nu stiu cum sa ma exprim acumlaughing, sper ca ai inteles )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer pe mine ma enerveaza. cel putin sunt soferii de tiruri care stau si claxoneaza ca fraierii orice persoana de sex feminin vad. oamenii aia cred ca nu au mai vazut o femeie in viata lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata si cand o sa am masina o sa claxonez si eu baietii frumosi pe strada, ce are? laughing