| tania13 a întrebat:

Pentru cei care au sims 3:adventures world. Dupa pareraea voastra e un joc interesant?

Răspuns Câştigător
| KATTY_9143 a răspuns:

Da. Mi se pare distractiv, iar grafica este mai buna decat cea din sims 2. Are multe lucruri in plus cum ar fi masina, accesorii( pentru interior, exterior si haine), poti sa mergi in comunitate si altele.Eu iti recomand sa il cumperi.

1 răspuns:
| Mary Marry a răspuns:

Eu nu il am.Am doar sims 3. Da mie imi place mai mult Sims 2.
Dar totusi Sims 3 cat si Adventures World il poti pune pe Iphone 4.
Si cand o sa il cumpar o mi-l pun pe Iphone big grin