| kristy10 a întrebat:

Pentru cine joaca BiteFight. Ce sunt sticlutele alea albastre cu care faci raid? Cum se fac alea.Primul raspuns bun are funda

Răspuns Câştigător
| dani33 a răspuns:

Sticlutele alea albastre suntPuncte de acțiune. Le poti face la cimitir muncind peste 3 ore iar daca ai un cont si folosesti sticlutele alea albastre cand dai la vedere generala scire pe undeeva Puncte de acțiune Regenerare x ore. La negustor gasesti sticlutele albastre sub forma de potiune de energie.
Sper ca te-am ajutat!