| împreunăfacembine a întrebat:

Pentru examenul de iesire din scoala de soferi ce trebuie sa invat? Toate chestionarele pentru sala pot pica si acolo?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la examenul teoretic, așa-zisa "sală"?
Cel mai bun site de pe care poți învăța este drpciv.ro. Te sfătuiesc să rezolvi toate chestionarele până pe faci pe toate cu 25-26. Abia apoi ești gata pentru sală.
Succes!

| Georgequattro a răspuns:

Sunt 2 probe. Teoretic(din 26 intrebari trebuie sa iei minim 22) si practic(esti evaluat de un politist in timp ce conduci pentru 30minute). In total exista 1066 de intrebari, daca nu ma insel, ceva de genul oricum.