| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Pentru fetele care joaca lady popular, cate oua de paste ati strans? Eu pana acum am strans 53.

Apropo, daca aveti cont in engleza trimiteti-mi un mesaj privat in care sa imi spuneti numele domnisoarei voastre, ca sa ne ajutam intre noi.

Răspuns Câştigător
| dolce_6727 a răspuns:

Eu am 9. Nu mai stiu unde sa gasesc. Bravo Sweety. Ai strans multe oua.

1 răspuns:
| dolce_6727 a răspuns:

Sa sti ca mi-am facut un cont in engleza. Plz trm si mie numele domnisoarei tale. daca vrei sa vb mai multe poti sa iti bagi la mess adresa mea: ivona_racasean9