| BoGhDaN a întrebat:

PENTRU IN CONT pe perfect world ce nume este bun sau numele trebuie scris cu litera mare findca litera mare nu merge in chenarul ala sau daca cineva pote sa-mi faca cont

Răspuns Câştigător
| Rares20funde a răspuns:

Iti zic cum sa il faci...Am si eu.Numele nu merge cu litera mare dar va merge cu litera mare cand iti faci caracterul...nu-ti fa griji.pasword trebuie sa aiba minim 1 cifra si trebuie sa fie destul de lung.Si la ziua de nastere trebuie sa dai ca ai 15 ani.Si nu uita sa dai bifa jos unde scrie daca ai citit si esti de acord.Atata a fost tot.

Succes si sa ai cont de lv mare...

P. Sbig grinaca joci Perfect world International o sa cresti cam greu(lv 20 intr-o luna).

Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc si eu sa gasesc da nu-mi merge nici un nume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti fac eu cont pe nimica