| anonim_4396 a întrebat:

Pentru voi ce conteaza mai mult intr-o relatie trupul sau sufletul? vreau raspunsuri sincere atat de la baieti cat si de la fete

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

I Want Your Soul! laughing Prea amuzant.
Pentru mine conteaza foarte mult cine este ea ca persoana, ca fel de a fi. N-as putea fi intr-o relatie cu o femeie foarte frumoasa dar pentru care sa nu simt o apropiere la nivel emotional. Ca sa fiu intr-o relatie cu o femeie am nevoie sa simt ca pentru ea sunt special. Ea va fi speciala pentru mine pur si simplu pentru ca ma lasa sa o iubesc.

| BeastMaster a răspuns:

Ambele. Nu cred ca vrea cineva sa fie cu cineva care e o pocitanie. Iar relatia nu rezista daca nu ai ce discuta cu acea persoana. Deci 50% fiecare.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara Casandra, pentru mine contează sufletul, persoana şi stilul de viaţă, corpul n-are aceleaşi caliţăţi, unii băieţi vor alt ceva de la fete dar decât să o faci să sufere mai bine o ignori spunându-i ce vrei de fapt de la ea, sunt multe persoane profitoare.
Iubirea este cel mai frumos sentiment de aceea ai nevoie de un suflet sincer şi foarte plăcut, sper ca într-o zi fiecare persoană să-mi dea seama de asta.
O seară minunată!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creierul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sufletul.

| SerafimHD a răspuns:

Categoric sufletul omului! in ultimul timp fidelitatea lipseste multora!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Ambele.

| val18 a răspuns:

Pentru mine conteaza sufletul normal... dar si dornita trupeasca este importanta la randul ei bineinteles...

| Pissicuts a răspuns:

Sufletul conteaza cel mai mult. Nu da un suflet bun pentru un chip frumos