| Jess123 a întrebat:

Pentru voi ce este mai important: cariera sau familia?

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Momentan cariera, oricum nu prea ma vad sa am familie

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Pentru mine ambele sunt la fel de importante însă consider că mai întâi trebuie să fii îndeplinit din punct de vedere profesional, ca mai apoi să-ţi întemeiezi o familie. Nu poţi avea o familie fericită şi nu o poţi întreţine dacă nu ai făcut nimic pe plan profesional, dacă nu ţi-ai găsit drumul în viaţă, dimpotrivă, vei avea numai greutăţi.

Numai bine!

| OnuOnulică a răspuns:

Logic că familia.
Cel putin pentru mine.

| neutrino a răspuns:

Ambele se fac la timpul lor, dar nu poti avea o familie "sanatoasa" fara o cariera bine definita.

| Axys a răspuns:

Sal /pentrumine ambele sunt importante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.

| TheAvenger a răspuns:

Cariera, mai mult ca sigur. Nu mă văd să am eu familie nici într-un mileniu. Eu nu am grijă nici de mine, da să mai am grijă de încă 2; bărbat și copil. Mai bine lasă laughing)

| Madayna a răspuns:

Ambele sunt importante dar mai mult este importanta familia.

| Allesya1097 a răspuns:

Familia

| mariutza21 a răspuns:

Buna,
Si cariera si familia sunt importante, dar familia e mult mai importanta pentru mine...

| marya868686 a răspuns:

Depinde,pentru. mine in egala masura, dupa ce depasesti o anumita varsta si ajungi sa ai un loc de munca bine stabilit, poti avea o familie la care sa ti mai mult, depinde si de personaliatea, pentru. majoriatea este mai importanta familia din cate stiu eu.
sper ca te-am ajutata