| Ally a întrebat:

Peste cateva zile sora mea mai mica o sa-si serbeze ziua de nastere si vrea ca eu sa ii fac invitatile dar nu stiu ce sa scriu sa vina o foaie A/4 imi dati idei?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hey.nu e nevoie sa trimiti invitatii scrise... poate ea sa isi invite prietenii..."oral"laughing
Atunci cand ii intalneste le spune...sau da un telefon sau ii invita pe mess...mai simplu si mai frumoslove struck happy
Eu asa as face...big grin

| YepIsSuspended a răspuns:

Ai imprimanta? Ai putea sa chemi pe cineva care se pricepe, sau daca stii, chiar tu, sa ii faci o invitatie pe caree sa ii pui vedeta preferata...sau altceva...

| florar a răspuns:

Venti, daca ma iubiti, veniti si daca nu ma iubiti, va astept pe toti cu drag(sub antetul''Invitatie la ziua mea''

| happy.....withoutyou a răspuns:

Stii, ar depinde de virsta, daca are 13 si mai mult uite ce ai putea scrie:
Invitatie la distractie!
Salut! Recent am inteles ca la o aniversare nu conteaza cadourile ce le primesc, sau atentia excesiva, conteaza persoanele ce sunt in jurul meu, cum ma simt cind sunt cu ei, si ce nseamna ei pentru mine, pentru ca e una din cele mai importante zile din viata mea, as vrea participi si tu la ea, pentru ca te apreciez, si stiu ca esti un prieten adevarat! Iti multumesc ca existi! De aceea te invit la ziua mea de nastere pe (ziua, luna, anul), la orele...,(aici scrii unde se va tine petrecerea, si adresa).
Cu stima si respect,(prenumele)

Daca are 12 si mai putin:
Invitatie la distractie!
Pentru ca va iubesc, vreau sa fiti cu mine
Sa ne distram si sa ne simtim bine!
A mai trecut un an si vreau sa il serbez
Cu voi prieteni dragi, as vrea sa ma distrez!

Sa-mi fiti alaturi si sa ridem,
Sa fim mereu entuziasmati
De viata si de soare
Veniti, nu ezitati!

apoi scrii de exemplu:Marti, 18.08.09,orele17.00,va astept la un chef de zile mari, la adresa:...
Va pup dulce, dulce si va astept!
Ai putea printa pe o foaie color si o poza a surorii tale, foaia ar trebui sa fie de culoarea preferata a ei, si rindurile scrise cu o culoare ce se potriveste(bej. orannj)(roz pal-rosu)etc. Sper sa va distrati! Va pup

| spiritul a răspuns:

La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si. un sarut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu