| anonim_4396 a întrebat:

Plec la Mc-ul din Otopeni. Veniti?

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Da, am si raspuns happy
Ma bucur ca mi-ai ascultat "discursul" laughing
P.S.: Scuze daca te-am plictisit big grin

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am raspuns, si nu m-ai plictisit deloc (nu aveai cu ce, doar am citit si am inteles )winking big grin

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur sa fim prietene... :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Si eu ma bucur sa fim prietene :* scuze ca raspund greu dar nu-mi apar comentariile.

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda... nici mie, si ma enerveaza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Mi-a trecut. Scuza-mi "atacurile de panica" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Ma bucur sa vad ca este si o fata normala care vrea sa vorbeasca cu mine :*
Apropo daca ai nevoie de ceva (raspunsuri sau cu ce te mai pot ajuta) spune-mi, ok? Bun, mereu disponibila pentru cine are nevoie happy

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa nu vorbesc, si eu te pup :*, ok sa imi spui si tu daca ai nevoie, apropo ti-am raspuns la intrebare, hai sa vb acolo (sau cum vrei tu, mi-e egall )

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Da, hai sa nu-l deranjam pe goethe. Cred ca i-au venit vreo 100 de mesaje laughing

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok laughing sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Apropo uite aici ce trebuie sa-mi cumpar:
http://www.tpu.ro/......ina-3.html
Am postat acolo pentru ca oricum nu foloseam pagina. Ce parere ai? Raspunde-mi in alta parte sa nu-l mai deranjam pe goethe ca cine stie ce face la ora asta.

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca nu mai e online.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Mda... De unde stii? Poate e si "priveste din umbra".

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci : hainele nu prea imi plac pentru ca nu ma reprezinta (intelegi tu ), dar sa nu ma intelegi gresit, daca tie iti plac e ok, unghiile is superbe (tu stii de cand ma chinui sa imi fac modele pe unghii dar nu reusesc ) in fine, iar chestiile pentru par iar sunt faine (adica nu le-am incercat)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Lasa hainele, stiu ca nu sunt genul tau dar ma bucur ca-ti plac unghiile. Si mie, foarte mult.

| BestAlex a răspuns:

Normal!