| anonim_4396 a întrebat:

Plictiseala pe aici, ce mai faceti? va pregatiti de craciun?

Răspuns Câştigător
| UnrealGraphicsGamer0110011 a răspuns:

RAY pc-ul va fi cu:
-un procesor q9300/x3430 poate imi mai strang ceva bani si imi iau un c2q mai bun, poate in viitor i5 dar unul decent costa ceva
-placa video gt 1030 pe viitor as vrea un gtx 750 ti dar nu cred ca e o diferenta foarte mare in jocuri
-4 gb ram ddr3 1066 mhz upgradabili pana la 16 gb cred voi mai baga nu sunt scumpi deloc
-250 gb hdd ca oricum mai mult de atat nu am nevoie nu tin multe jocuri pe pc
Na cam asta m-am gandit ca ar fi un pc ok pe viitor mi-as lua un i5-2500 cu placa video gtx 750 ti/gtx 1050 si cu vreo 8 gb ddr3 dar va dura ceva, ca doara banii nu cresc in copaci...laughing

| RAY a răspuns (pentru UnrealGraphicsGamer0110011):

+20%
http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-750-Ti-vs-GeForce-GT-1030
da ai dreptate nu e chiar asa mare, ti as recomanda 8 gb ram, 4 gb e putin, un ssd pentru windows, si sursa sa fie buna si ventilatia, clar recomand win 10

| UnrealGraphicsGamer0110011 a răspuns (pentru UnrealGraphicsGamer0110011):

Mersii de funda man, te-am votat sa stii happy, numai bine sarbatori fericite!

| RAY a răspuns (pentru UnrealGraphicsGamer0110011):

Multumesc man, bafta cu pc ul tau, imi place ca ai un scop, apreciez oamenii care dau sens vieti lor, sarbatori fericite!

35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu mai zic nimic, admir plictiseala de pe aici,, se pare ca s-a intrat in coma pe site-ul asta.

Sa zicem ca astept mai degraba ca timpul sa nu treaca asa de repede.

| Nemessys a răspuns:

Abia astept sa treaca
La fel ca si revelionul. happy

| GoldenZenith a răspuns:

Mănânc struguri day dreaming.
Nu. Abia aștept să treacă.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Te imbeti de plictiseala

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Cu struguri? Nu prea pot.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ia fa tu din strugurii aia un vin,, sa vezi apoi betie ce poti trage/

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero, iar cauți conversații cu mine? Nu m-ai uitat, așa-i? sad

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

In caz ca n-ai realizat, ti-am dat un sfat despre cum sa folosesti strugurii intr-un scop mai bun decat in a-i manca.

Cine esti tu? Ce nickname aveai inainte ca sa-mi aduc aminte de cine erai...

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ce te-a făcut să crezi că am nevoie de sfaturi tocmai de la tine?

Asta a fost dintotdeauna. Hai, pisi, nu mai fi atât de dramatic! Ești plictisitoare. Pardon! Plictisitor. blushing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

'Tocmai de la tine',, parca zici ca am fost aruncat din pom in realitate de ieri,, de azi...

Am zis sa fac si eu o fapta buna pentru cineva, ca tot se apropie sarbatorile, mi-am facut datoria de om bun/
Bwhahahahaha

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing

Te-ai găsit și cu cine. Donează ți hainele daca vrei sa faci o fapta bună, nu mă deranja pe mine.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Am facut si acest lucru la viata mea, mi-am donat o gramada haine.
Ideea era alta, ti-am dat un pont bun in a transforma din struguri un vin bun.
Te-am deranjat, domn'soara,, va sa zica?

| Elena9328 a răspuns:

Mă uit pe Pro tv, aștept să treacă. urăsc Crăciunul.

| RAY a răspuns (pentru Elena9328):

De ce il urasti Elena?

| Elena9328 a răspuns (pentru RAY):

Părinții mei nu se înțeleg. Tata le are cu alcoolul. Mereu sunt certuri.

| RAY a răspuns (pentru Elena9328):

Trist,tu ce varsta ai?

| Nemessys a răspuns (pentru Elena9328):

Vaiiii mai exista persoane ca mine rolling on the floor

| Elena9328 a răspuns (pentru Nemessys):

laughing nu prea cred.

| Elena9328 a răspuns:

Nu mai pot vedea notificarea. Merg pe 22.

| RAY a răspuns (pentru Elena9328):

Multi inainte, te poti muta singura sau cu un iubit undeva sa scapi de acele certuri

| Elena9328 a răspuns (pentru RAY):

Nu mi as lasă mama. Va fi până la urmă bine

| RAY a răspuns (pentru Elena9328):

Posibil ca da

| syd a răspuns:

Imi arunc televizorul pe geam ca se dovedeste a fi inutil. vezi tu, mie imi plac telenovelele. guilty pleasures. dar de ce naiba sa dau bani la rcs cand aici sunt si gratis si de calitate mai buna?

| TanteMarianne a răspuns:

Mi-am luat palmier si-l impodobesc.

| VictorFenrir a răspuns:

Ascultam asta https://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI
Dar doar asa de plictiseala, nu sunt fascinat de craciun.

| Yee a răspuns:

Yee!
Mi-ai amintit ca ar trebui sa incep sa fac bradul.

| Vanishgold a răspuns:

Atât de multă plictiseală încât m-am apucat de pictat pereții din casă. Sper să iasă ceva...

| Anonima6789777 a răspuns:

Prima data sa trecem cu bine peste teze laughing

| georgyanaaa a răspuns:

Ascult muzica
nu mam pregatit complet de craciun sa speram

| UnrealGraphicsGamer0110011 a răspuns:

Cam da...eu imi cumpar un pc nou in curand...big grin

| RAY a răspuns (pentru UnrealGraphicsGamer0110011):

Bravo,ce configuratie man?

| Punyaso a răspuns:

M-am pregătit de crăciun cu decoraţiuni ( foarte ) frumoase, Având în vedere că m-am născut în ianuarie, iubesc crăciunul şi zăpada. Când va începe să fulgă voi fii foarte fericit şi pentru că ştiu câ începe vacanţa de iarnă şi pentru că voi merge să ma dau cu placa, sania schi-urile sau snowboardul. Crăciun fericit tuturor!