| LoLFan360qHD a întrebat:

Plz daca stie vreun joc tare gen metin2 free realms sa-mi spuneti la raspunsuri bune dau funda ca. Dar eu mai joc si pokemon revolution pe nintendo wii de 2 ani e misto pentru mine daca vreti va trimit cateva jocuri misto 3d cu download incercatile sunt tari daca vreti nu va oblig nu uitati jocuti gen...

Răspuns Câştigător
| djragan a răspuns:

Magic World :d per sa-ti palca... te creste o prietena de-a mea daca vrei tongue

2 răspunsuri:
| iusty_5224 a răspuns:

Pai unul este 4story si 9dragons si mai sunt wizard101 daca vrei funda?

| bobo_5666 a răspuns:

Counter strike.bineinteles daca esti baiat. Din cate am auzi eu este jocul preferat al baietilorhappy