| 인스피릿 a întrebat:

Poate ca e o intrebare cam stupida, dar:

Ce va deranjeaza cel mai tare? Sa va fie cald sau sa va fie frig?

Eu nu am nicio problema cu caldura, dar nu suport sa-mi fie frig (de aceea urasc iarna x-x)

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Exact ca tine, nu îmi place nici căldura dar nu îmi palce deloc frigul poate de asta anotimpul meu preferat e toamna, dar cu siguranţă nu toamna asta laughing. Baftă!

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu nu suport caldura happy

| clauss a răspuns:

Imi place caldura, imi place vara

| FreakyFred a răspuns:

Nu pot sa suport frigul. caldura nu ma prea deranjeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu pot suporta frigul, prefer sa fie cald, chiar foarte cald(cu caldura nu am absolut nici-o problema).