| anonima10 a întrebat:

Poate sa imi zica cineva va rog frumos ce inseamna mai exact PTTR(liceul PTTR din Bucuresti) si in ce zona se afla?

Răspuns Câştigător
| motanu24 a răspuns:

Buna nu se mai numeste PTTR mai nou se numeste Colegiul Tehnic de Poştă şi Telecomunicaţii este fostul Liceu PTTR sau industrial 13 gheorghe airinei se afla in drumul taberei sector 6 pe strada romancierilor, Bucuresti Telefon: 021 413 46 45. Fax: 021 413 14 13. Email: colegiulairinei@gmail.com. Transport: 137, 91, 92, 268 daca nu s-au schimbat mijloacele de transport... dar nu prea cred sa se fi schimbat...multa bafta

1 răspuns:
| motanu24 a răspuns:

Buna nu se mai numeste PTTR mai nou se numeste Colegiul Tehnic de Poştă şi Telecomunicaţii este fostul Liceu PTTR sau industrial 13 gheorghe airinei se afla in drumul taberei sector 6 pe strada romancierilor, Bucuresti Telefon: 021 413 46 45. Fax: 021 413 14 13. Email: colegiulairinei@gmail.com. Transport: 137, 91, 92, 268 daca nu s-au schimbat mijloacele de transport...dar nu prea cred sa se fi schimbat...multa bafta