| babygirlmeli a întrebat:

Poate sa-mi dea cineva un raspuns corect la intrebarea precedenta, dar citind inainte asta "S-a calificat, împreună cu echipa naţională de fotbal a României la Campionatul Mondial de fotbal din Mexic, 1970, unde nu a jucat nici un minut, datorită unui conflict cu antrenorul Angelo Niculescu." (extrasa de pe wikipedia).

Intrebarea era "Nicolae Dobrin a fost prezent la Campionatul Mondial din 1970 din Mexic? Nu daca a jucat, daca a fost prezent cu echipa. fundita".

Baietii nu se presupune ca ar trebui sa stiti?thinking

4 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Da a fost prezent. dar nu a jucat nici un minutwinking

| matt a răspuns:

Citeste asta si zicur titi vei gasi raspunsul http://www.fotbal.net/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=413

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami fundita pls. big grin

| AlexCriss2000 a răspuns:

A făcut deplasarea cu echipa, dar acolo nu a jucat.