| Adiadictie a întrebat:

Poate sa ti se faca dosar penal daca ai cont pe TPU? Sau amenzi contraventionale?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Nici în regulamentul de la TPU nu menționează asta, ci doar "Administratorul îşi rezervă dreptul de a bloca accesul utilizatorilor care încalcă regulamentul de utilizare sau legislatia în vigoare. De asemenea, administratorul îşi rezervă şi dreptul de a îndepărta informaţiile abuzive sau ilegale publicate pe portal de către utilizatori."
În concluzie, TPU nu-ți face nici un dosar penal, ci doar excluderea de pe site.

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce dracu

| RAY a răspuns:

Logic ca nu, ar fi culmea asa ceva

| GoldenZenith a răspuns:

Wtf!
Da. Intri și la bulău, eventual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i imposibil!

| Victor453 a răspuns:

Ce fantezie bogata!))

| Mirris a răspuns:

Nu.Scurt