| andreeeeeeeea a întrebat:

Poti sa dezactivezi contul pe TPU?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact, ca sa ti se stearga contul. Dar nu vei mai putea sa-l recuperezi in caz, daca o sa vrei. Mai bine, te deloghezi pentru o perioada si revii, cand ai chef/timp/posibilitate. Iar ca sa nu primesti prea multe e-mail-uri (pentru unele persoane sunt deranjante), modifica-ti setarile de la Notificari (in stanga)!
Succes! Numai bine!

| Irinna a răspuns:

Da, sus in dreapta ai Contact, fa acolo o cerere si iti va fi dezactivat contul!