| mihaelaqi a întrebat:

Poti sa fii reprezentant Avon si Oriflame in acelasi timp? Intreb cine ar cunoaste legea 11/ 1991. Am citit-o dar nu am gasit raspuns la intrebarea mea.

Poti sa fii reprezentant Avon si Oriflame in acelasi timp fara sa incalci vreo lege?

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

DA. poti happy
Mama era in acelasi timp si la Avon, si la Oriflame happy
kisses :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poţi fi la mai multe sisteme mlm cu acte în regulă fără încălcarea vreunei legi.
Tu eşti reprezentat, tu nu cumperi la un preţ şi dai la altul ci produsele sunt cumpărate de clienţi la preţ de catalog, nu faci tu adaosuri comerciale.
Pa, pa.

| Nicoleta a răspuns:

Bineinteles ca da.
Poti fi reprezentant la mai multe firme simultan.

| urgentr a răspuns:

Bineinteles ca da.Si mama e reprezentanta si Oriflame si Avon happy