Poti sa razi fara sa zambesti?

157 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce enervant sună.

| Fatamuntilor a răspuns:

Normal... in gand!laughing

| OnuOnulică a răspuns:

E imposibil! laughing eu nu pot laughing

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ha Ha Ha! Tocmai am ras, dar nu am zambit. Si vreau sa zic ca am ras "virtual".

| AtateaConditii a răspuns:

Ce tarelaughing zici ca sunt un clown castrat.laughing

| StefaniaPavel a răspuns:

Eu mereu pot sa rad in sinea mea fara sa zambesc asa nu arat oamenilor daca sunt fericita sau nu si vor fi ingrijijorati pentru mine, normal ca doar unel.e persoane si stiu o persoana importanta mie. I love You My Friends. Ce mai buna prietena a mea. Chiar daca nu ne putem vedea mereu, din cauza scoli, vom ramane cele mai bune prietene din lume :*

| Jipa95 a răspuns:

Nu pot. Din secunda a 2-a mereu cand incerc sa rad fara sa zambesc ma ia un ras teribil laughing)

| Paius_Cosmin_1992 a răspuns:

Suna ciudat dar nu nu ai cum

| AntoniaAnto9786 a răspuns:

....Eu pot.cât de cât dar mai zâmbesc un pic happy

| Kumiko19 a răspuns:

Eu nu pot crying

| somebodythatiusedtoknow a răspuns:

Eu zic ca da. La fel cum poti plange fara lacrimi

| emignon a răspuns:

Doar când râd de greselile politicienilor, a celor,, bogati" si puternici ai acestui sistem, si de cei ce se încapatâneaza sa traiasca degeaba, decât sa realizeze ceva in viata!

| unisex12 a răspuns:

Da...rade sufletul si inima

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, insa cand rad fara sa zambesc suna foartee ciudat.

| bogdaniacob a răspuns:

Da poti dar nu este un ras natural este unu care ti-l provoci tu

| NOBODY a răspuns:

Da. Râd plângând.

| Andra1818 a răspuns:

Ce tare e video-ul ala laughing M-a facut sa rad.

| Green66 a răspuns:

Nu! pot doar să zâmbesc fără să râdhappy

| Didishorr a răspuns:

Nu stiu, putem? :3

| BMicha3l a răspuns:

Yep

| PinkDea a răspuns:

Nu

| Stella2002 a răspuns:

Da

| BMicha3l a răspuns:

Da.

| 德尼莎 a răspuns:

In nici-un caz! laughing))))) eu una nu pot chiar acum am incercat si nu imi iese
AAAAAAA atata fac pana am sa pot! O>O

| valentingb a răspuns:

Nu cred că e posibil. Pot și eu imita un râs fără expresie, dar nu pot râde fără expresie. Plus că expresia de fericire presupune ascuțirea capătului ochilor, iar eu nu văd asta la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)))))))) E asa amuzant sa-i privesti pe acesti oameni. Cred ca este posibil sa razi fara sa zambesti.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Never say never

| Muresan_Ioan_1980 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuu

| HanzoZ a răspuns:

Incearca sa iti musti limba!