| lifecta a întrebat:

Povestiti despre illuminati. Daca se poate dati si un documentar.
Ceva despre vedetele care sunt in illuminati sau presedinti sau. orice.happy

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :)
Pai eu chiar si acum o saptamana sau doua voiam sa intru in Illuminati.Mi se intampla asta cand sunt suparat. :(
Dar, nu e calea cea buna! E o amageala.E calea raului, a pierzaniei.
Ideea e ca cine e in Illuminati are parte de un succes foarte mare pe care oamenii obisnuiti nu il au, dar acest succes vine de la cel rau.De exemplu,Rihanna.Ea poate sa cante orice la la, I am stupid, orice, orice ca va fi hit mondial, se va vinde si se va clasa bine in topuri.Pactul cu cel rau pe care l-a facut ii asigura succesul.
Din cate se vede, ea si-a dovedit intrarea in aceasta chestie din 2007, odata cu lansarea celui de-al treilea album al ei, Good Girl Gone Bad.Cred ca si M. Jackson a fost omorat de ei din cauza opozitiei lui de-a lungul timpului. Oricum, este vorba si despre un ritual de initiere fara de care nu poti intra.
http://en.wikipedia.org/wiki/Baphomet
Semnul asta e foarte asociat cu Illuminati.
Concluzie:Aceasta chestie aduce oricui succesul in aceasta viata.Castigi totul aici pe pamant, dar pierzi TOTUL, dincolo, unde cel rau va stapani sufletul acelora.Of, of! :(

| Floreenofficial a răspuns:

Apropo,am citit undeva ca succesul tine 10 ani.Succesul Rihannei, succesul cel mare al ei a inceput in 2007, iar acum suntem in 2013, oarecum da deja semne de cadere.Melodiile merg bine, dar se cam face de ras prin concerte si in alte parti.