| anonim_4396 a întrebat:

Povestiti pe scurt o intamplare comica sau infricosatoare sau ce vreti voi FUNDA

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Buna! Am sa o aleg pe cea comica apoi pe cea infricosatoare.
Cea comica: Am fost cand eram mai mic la un control si doctoru mi-a zis sa suflu iar eu i-am suflat niste muci pe mana apoi el mi-a zis:
-Nu asa ma, sa sufli aer nu mucilaughing

Si cea inficosatoare:
Am fost tot asa cand eram mai mic la tara la bunici cu mosajunu si am intrat la un om in casa nu era nimeni dar avea o cruce acolo, un prieten de-al meu a ramas afara de frica iar altul s-a dus in cealalta camera sa vada cine e, a vazut ca nu e nimeni si a aruncat o petarda sub pat cand am iesit afara am vazut ca din fundul curtii venea fugind un mos cu un furcoi am luat-o la fuga pana am ajuns la strada.Ce-i drept pe moment am tras o sperietura groaznica mai ales ca mosu ne-a alergat ceva cu furcoiu dar pe urma am luat-o doar ca pe o aventura haslie.