| Alex a întrebat:

Pozele ale unui om puse pe site-uri de socializare (Hi5, Facebook etc.) influenteaza la un interviul pentru un loc de munca si la locul de munca?

2 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Atat timp cat pozele nu-s indecente, nu ar trebui...insa mai depinde si de angajator...

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Pai depinde ce poze sunt postate. Adica daca ai o poza in lenjerie intima cand stai la unu in poala si intr-o mana tii o stica de alcool ma gandesc ca nu da bine. Dar daca sunt poze cat de cat decente ma indoiesc ca se ia in considerare. Eu zic ca omul ala ar putea pune profilul pe privat si sa decida cine sa il vada ( cu siguranta nu cineve cu care ar putea lucra).big grin
funda?