| lulaku a întrebat:

Pozele editate de pe Facebook care sunt foarte apreciate te ajuta in viata oferindu-ti moral sau doar te imbata cu apa rece tu crezandu-te asa frumos ca in poze?

2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic. Oricum te uiti in oglinda cand iesi din casa, mai tare te intristeaza, fiindca te pune in situatia sa faci comparatie intre tine si un,, eu" fals. E o dovada de narcisism

| Ioana1312321 a răspuns:

Te imbata cu apa rece, desigur. Logic cand vezi ca ce frumos ai iesit in poza aia editata in toate felurile și chipurile, dar in realitate arăți diferit.