| DenisaNicoletaG a întrebat:

Preferati fetele cu parul scurt, mediu sau lung? happy

57 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Lunguț, cam până pe la sâni. Ceva de genul: https://goodereader.com/blog/uploads/images/Girl-Reading-Book.jpg

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Luuung si ingrijit...
De ce lung? pentru ca asa il am si euwinking
O zi buna happy

| Speed99 a răspuns:

Mediu si lung, desi imi pasa prea putin ca sa spun ca ma intereseaza cat de lung are parul.

| RAY a răspuns:

Hai sa isi arat ce ma atrage pe mine
https://akphoto4.ask.fm/......avatar.jpg
https://gossipbraila.files.wordpress.com/......2015_n.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......298ddf.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......utiful.jpg

degeaba are parul lung daca nu are o fata simetrica, sanii, fund si nu-i slaba, conteaza totul

| DeathOfDreams a răspuns (pentru RAY):

That's one of the reasons that ur single. laughing

| RAY a răspuns (pentru DeathOfDreams):

What?

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric fetele cu parul lung!
Parul lung, fiind cel mai frumos semn al feminitatii si gingasiei unei fete.

| Drimmero a răspuns:

Cele cu parul lung,, au o feminitate aparte!

| T0T a răspuns:

Depinde ce le avantajează. Nu aș vrea să fie prea lung, aș opta mai mult pentru mediu sau scurt(însă nici prea scurt, gen periuță).

| Nemessys a răspuns:

Lung!

| untu a răspuns:

Prefer fete cu parul mediu si pe cele cu parul lung!

| DenisaNicoletaG explică (pentru untu):

Ma asteptam la raspunsul acesta @dordecalator1 happy

| justanotheruser99 a răspuns:

Lung. (Te gandesti sa il tai si esti indecisa?) laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru justanotheruser99):

Eu nu am parul lung si nu vreau sa ma tund laughing
Parul meu este mediu happy

| papuciirupti a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Hai ca e binisor si cu mediu laughing)

| DenisaNicoletaG explică (pentru papuciirupti):

Pentru mine e foarte bine happy

| Clorox a răspuns:

Prefer fetele care sunt frumoase, nu conteaza parul.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......-style.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......ca39d2.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......7f878c.jpg
Ce-i drept, ultima este cea mai draguta pentru mine happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Cat de draguta e a doua happy
Ultima este Antonia happy

| Clorox a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

D'aia am si zis ca-mi place ultima cel mai mult laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Si a doua este destul de draguta happy

| Clorox a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Toate sunt

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Prima nu prea imi place laughing

| Mayar a răspuns:

Acum, eu nu prefer fetele, ci baietii big grin dar asa ca si idee, poate sa le placa la baieti fetele cu parul lung sau mediu, ca eu tot scurt ma tund pe caldurile astea! si multe fete s-au tuns de cand cu canicula asta. una e sa vezi si alta sa induri

| DenisaNicoletaG explică:

Cele mai frumoase! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata. Mie imi place mult cand vad fete cu parul foarte scurt, mai baietoase, dar imi plac si fetele cu parul mai lung, atata timp cat si-l ingrijesc si le avantajeaza aceasta frizura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mai lung. Nu mi de par feminine cele cu parul scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Pe majoritatea le prefer chele, unele doar asa mai renunta la fite. laughing
Imi place parul lung.

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Ma ia cu lesin @SareInOchi laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Tactică! De cine vrei să fii trezită?laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu laughing

| Yasmin875 a răspuns:

Fetele cu părul lung sunt cele mai frumoase, cele mai feminine.Cred ca toți băieții/barbatii își doresc o fata/femeie cu părul lung.Eu am parul lungut, pana la jumătatea spatelui.L-am avut până la fund acum 2 ani și m-am tuns ca aveam părul ars de la placa si drot.Am făcut cea mai mare prostie.Astept să îmi crească iar până la fund.

| August99 a răspuns:

Mediu si lung

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cu parul lung.

| OMFGConrad a răspuns:

Cât mai lung.

| OMFGConrad a răspuns (pentru OMFGConrad):

Și să fie desprins, un aspect foarte important!

| papuciirupti a răspuns:

Cu parul lung, sa am de ce sa le tragwinking laughing)))
la cele cu parul scurt trebuie sa le trag de urechi laughing))

| DenisaNicoletaG explică (pentru papuciirupti):

Lasa ca ai tu de ce sa tragi laughing

| Fumiko a răspuns:

Cu par lung

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Nu am nici-o preferinta

| Turbo223 a răspuns:

Depinde de fata.Scurt baieteste nu imi prea place (indiferent de fata) bine daca nu e cumva bebe laughing. Mediu (pana la umar) poate sa stea bine unei fete sau nu, dar daca are parul des niciodata parul mediu.Iar eu personal parul lung il ador.Nu ala super lung pana la fund (nu imi place, mi se pare plictisitor, dar e parerea mea). Daca e putin mai scurt de jumatatea spatelui il ador dar am mai zis depinde de fata. Uite mie de exemplu imi sta foarte urat cu parul mediu.Cu el baieteste sau pana la barbie nu mai zic.Cu el lung da, dar nu pana la genunchi sau ceva de genu.Deci in concluzie depinde de fata dar lung mi se pare mai dragut dar sunt fete care atunci cand sunt tunse pana la barbie sunt asa adorabile happy Totusi mai nou vad ca multe fete se tund, pana la umar, deci poate e mai tare asa acum doar ca mie nu imi sta bine cu el pana la umar sad zici ca am o matura in cap.Eu prefer parul lung, dar nu extrem.

| NotMyFault a răspuns:

Lung.

| EMKing a răspuns:

Mediu

| Ingognito a răspuns:

Părul lung clar, cu parul scurt parca nu este așa frumoasă, părerea mea.

| Arimoshi a răspuns:

Nu conteaza