| FloreLore a întrebat:

Prietena mea m-a obligat sa ne uitam la un film horor si m-am speriat tare cum as putea sa nu ma mai tem?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Probabil nu ai vârsta potrivită să te uiţi la acest gen de filme. Încearcă să le eviţi până vei mai creşte. Gândeşte-te la lucruri frumoase şi uită ce ai văzut.

Pa-pa.

| ElenaSA a răspuns:

Nu te mai uiti la astfel de fime daca nu-ti plac. De ce sa te incarci singur negativ?

| carboss a răspuns:

Uita de acel film....gandeste-te la lucruri frumoase numai la asta nu! :* Sper sa-ti fie de mare ajutor!

| FloreLore explică:

Multumesc mult de ajutor