| Adina a întrebat:

Prima zi de scoala.
Ce tinuta adopti?
Ce fel de ghiozdan iti place sau ti-ai cumparat?
In ce clasa treci? :]; x

13 răspunsuri:
| User a răspuns:

Tinuta normala. Doar nu m-oi imbraca la costumraised eyebrows
Ala de anul trecut (cine mai da banii pe ghiozdan?raised eyebrows )
A 12-a.

| Helvete a răspuns:

Nu m-am gandit, nu stau sa planific chestii de genul. Cred ca un tricou alb si niste blugi mai inchisi la culoare, ca la inceput in liceul meu se face mare tam tam cu uniformele, apoi, dupa vreo luna-doua, nimeni nu mai poarta.
Am unul de acum vreo 2-3 ani, un rucsac mare, cu negru si rosu. E tare ca pot sa imi pun si geaca de iarna in ellaughing. E foarte mare.
A 11-a.

| Doddel a răspuns:

A 10, simplu, camasa, tenesi, blugi

| Denisa a răspuns:

Blugi, camasa/maiou, geaca de piele/bolero de blugi, botine cu toc imens:X o geanta mare. Trec pe a 11-a:X

| Adina explică:

Eu.:]]
Nu stiu ca d`aia am intrebat :d

| smile a răspuns:

Trec a 9a m-am hotarat sa-mi iau blugi si un tircou

| Anonima_9977 a răspuns:

Eu trec in 8-a si o stii prea bnrolling eyes in plus m`am gandit sa port ceva super-lejer dar nu am nici o idee ...ma macar ca ai pus intrebarea astawhistling nu dealta da` macar imi mai vine inspiratziaoh go on

pawave si pusy:*

| IIIx333III a răspuns:

Tocmai azi am fost sa imi cumpar haine pentru prima zi de scoala din Europa (Sa nu aud vreo parere proasta de la nimeni despre Europa ca va sparg tongue ). Mi-am luat o pereche de blugi inchisi la culoare, un pulover subtire (gen bolero), pana la buric, si decoltat, cu maneci foarte lungi. (trebuie purtat cu ceva pe dedesubt neaparat). Mi-am luat o pereche de ghetute bej, la fel ca puloverasul, si un ghiozdan negru de la Puma. Trec clasa a 6a, sunt la scoala 113 din Bucuresti. Eu ador tinuta pe care o voi purta, asa ca... tot ce mai trebuie acum este sa inceapa scoala laughing. Sper ca te-am ajutat happy

| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Tricou cu blugi; unu negru cu o tipa draguta din desene si cu bretea; cls a 7 a big grin

| evoke a răspuns:

Chiar nu stiu. straight face Cred ca o sa-mi iau o pereche de blugi negrii sau albastrii, balerini si o camasa.batting eyelashes
Ghiozdan... n-am habar. laughing Mai vad eu. whistling
Tu? love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm laughing
pai imi iau blugii negri cu balerini si o camasa albastra cu patratelewinking
o sa am geanta de anul trecut
si trec a 8-a

| Patyi a răspuns:

Depinde de vremebatting eyelashes. Daca o sa fie mai frig o sa-mi iau blugi, un tricou/ bluzita cu decolteu sau un maieu simplu si camasa cu imprimeu iar in picioare opincute sau conversi. big grin Si daca o sa fie mai cald cred ca o rochita simpla, adaug cateva accesorii iar in picioare opincute big grin. Nu-mi plac ghiozdanele [ alea normale ] imi place cele in stil " geanta ". si am trecut a 7a big grin.

| Anonima_8669 a răspuns:

Pai trec a 7-a sh ma imbrac cu o pereche de blugi.bascheti. o camasa draguta sh o vesta de blugi. un ghiozan sau o geanta pe umar.ma imi gandesc la asta.

un lantisor finut de argint sh o bratara draguta tot de argintbig grin

; x