| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Priviti cat de dragalas este! v-ati dorii si voi unul? :)
...eu daaa! :x
http://www.antena3.ro/......76026.html

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de hoti nu ma pazeste, comestibil nu e... e inutil, total inutil laughing

11 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Este dulcic intr-adevar, cred ca s-ar distra de minune cu fii-miu...

| adriana_sw33ty_angy explică:

@bro si eu ti-as fi utila? thinking laughing

| adriana_sw33ty_angy explică:

@enigma hmmmm...thinking mdaaaa ar fi ceva.thinking dar cand ma gandesc la lei...de 50 de ori pe zi laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| albastrel a răspuns:

Dhoamneee cat de scump este! cred ca l-as lua cu mine peste tot! l-as purta in gentutahee hee

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ce dulce eeeee:X bineinteles ca mi-as dori un catelush atat de adorabil si scump:X iti vine sa il mananci cate de dulke:X

| lora_9285 a răspuns:

Este foarte, foarte dragalas happy

| faranume a răspuns:

Si eu mi-as dori unullove struck este asa dragut!love struck

| Ys a răspuns:

Si eu vreau unul:X... da chiar unde gasesc asa ceva dar mai pufoshi...:X is asa de draguti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana-8 centimetri? hmmmm.Eu tot ma gandesc la jumatatea aceea de ora.suna...ispititor.tu nu te gandesti tot acolo? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, ce practic esti laughing
@adriana, esti cam pretentioasa, un bichon normal ce are? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana-si, daca nici nu simti ceva, ce rost are? mai bine o jumatate de ora sa te urci pe pereti de placere. ce spui, incercam?winking