| dyanna_7195 a întrebat:

Pt baieti : cum va plac fetele timide sau tupeiste?laughing

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Intre.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Tupeul poate sa denote nesimtire, hai sa zicem indraznetewinking Timide in societate si indraznete in intimitate, timide in masura in care sa fie incitante, indraznete in masura in care trebuie sa completeze uneori retinerile melehee hee

| HBK a răspuns:

De ce sa fie ca tine si sa nu fie ca minesmug. De preferabil, putin din amandouahappy

| nicrom1 a răspuns:

Cele timide parca au ceva al lor, un pic de mister. Cele prea voluntare, TUPEISTE, nu-mi plac. Tupeist inseamna de fapt o chestie degradanta. Daca vorbim despre spontaneitate, le prefer pe alea, nu de alta dar este obositor si nu prea placut sa, muncim, doar noi baietii.Nu crezi la fel?