| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Pudra de argila se gaseste si in farmacii? Daca da in care dintre ele si cam care ar fi pretul?
Thanx all

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Argila se gaseste practic in toate farmaciile, mai ales in cele cu produse naturiste. Pretul variaza intre 10 si 13 RON. Succes!winking

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@BAd-RoMaNcE, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| VitaminA a răspuns:

Pretu' e de 12 lei 10 pliculete... se gaseste in orice farmacie.
Mai intai ia-ti un pliculet sa vezi cum este.

| 4242 a răspuns:

De la plafar, am luat si eu costa10lei. ti o recomand pe cea alba nu albastra, e foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand IEFTIN Pudra de Argila pentru tratamente cosmetice Asla Vital

Se vand pachete de 100 de pliculete sau mai mari!

50 lei pentru 100 de pliculete!

telefon 0727797238

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand IEFTIN Pudra de Argila pentru tratamente cosmetice AslaVital
Se vand pachete de 50 de pliculete sau mai mari!
pret : 25 lei pentru 50 de pliculete!
telefon 0727797238