| Arthur a întrebat:

Puşi în situaţia lui Eugen Grigore, şoferul din Iaşi, cum credeţi că aţi putea reacţiona?

Răspuns Câştigător
| ๓คгเคภค a răspuns:

Suferinta care a purtat-o Eugen Grigore a fost foarte mare si de aceea el niciodata nu va fi inteles de ce a procedar asa!
Daca as fi pusa in situatia sa, nu imi inchipui cum as proceda dar cred ca la fel ca el, ne stiind cum va fi sfirsitul.
Este o "poveste "tragica si fara loc de interpretari.De aceea nici nu m-am gindit cum as proceda daca as fi fost in locul lui...
Fundaa?