| GabiCh93 a întrebat:

Puteti sa imi dati niste sfaturi legate de cadouri semnificative de 8 martie pentru mama?:*

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Depinde de cati bani disponibili ai pentru cadou. In principiu, orice i-ai darui mamei tale, ar trebui sa fie f. incantata, caci gestul conteaza, iar cand vine de la propriul copil, valoarea sentimentala e si mai mare. Dar ca un sfat, cadoul poate fi:, o floare, o esarfa, cosmetice (daca foloseste), sau mai la moda sunt obiectele personalizate, gen pernute, canite, etc. inscriptionate cu texte ca: cea mai buna mama din lume; mamei mele, cu toata dragostea etc. Dar, dupa cum am mai spus, gestul conteaza si te felicit ca te-ai gandit sa-i daruiesti ceva mamei tale, aratandu-i astfel cat de mult o iubesti. In alta ordine de idei, fiind 8 martie, iti urez tie si mamei tale La multi ani, sanatate, bucurii si o primavara frumoasa!